najcięższa praca nad sobą…, którą pokochasz!

TELEFON 7:00 - 20:00 +48 666 600 440
Podejmij najważniejszą decyzję w życiu ZADZWOŃ

Nasz zespół

Dorota Pogródko-Jankowska

Dorota Pogródko-Jankowska

Dyrektor Ośrodka
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogiki.
czytaj więcej
Blanka Buczkowska

Blanka Buczkowska

Zastępca Dyrektora Ośrodka
Radca Prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
czytaj więcej

Lekarze

Piotr Marcinowicz

Lekarz, psychiatra
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, obecnie w trakcie specjalizacji z psychiatrii w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Wykładowca na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, który bierze udział w programach klinicznych nowych leków w psychiatrii oraz w krajowych i zagranicznych konferencjach psychiatrycznych.
czytaj więcej

Terapeuci

Renata Gajewska

Pedagog, specjalista psychoterapii uzależnień, trener metody Videotreningu Komunikacji.
czytaj więcej

Irena Mikołuszko

Psychoterapeutka
Zajmuję się terapią osób dorosłych w sytuacjach kryzysowych, z zaburzeniami emocjonalnymi, osobami uzależnionymi, współuzależnionymi, Dorosłymi Dziećmi Alkoholików oraz z innymi problemami.
czytaj więcej
Anna Szymczak

Anna Szymczak

Psycholog
Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Terapeutka RTZ Racjonalnej Terapii Zachowań. Ukończyła szkolenie Terapii Poznawczej Opartej na Uważnośći (Mindfulness-Based Cognitive Therapy - MBCT) w Centrum CBT w Warszawie. Podstawy metody terapeutycznej „Selfocompation” opartej na doświadczaniu współczucia zdobywała się u Christophera Germera PhD Harvard Medical School - twórcy tego podejścia, natomiast praktyki w tej dziedzinie nabierała w Instytucie Mindfulness u najlepszej w Polsce terapeutki Mindfulness Julii Wahl.
czytaj więcej
Krzysztof Rusiniak

Krzysztof Rusiniak

Psycholog
Jest absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Szkolenie terapeutyczne odbył w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.
czytaj więcej
Marzena Zagrajek

Marzena Zagrajek

Psychoterapeutka
Ukończyła Filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studiuje pedagogikę w Wyższej Szkole Nauk Społecznych Pedagogium w Warszawie, specjalność: Resocjalizacja Społecznie Nieprzystosowanych. Terapeuta uzależnień w procesie certyfikacji.  Zainteresowania: psychoterapia egzystencja i filozoficzne aspekty uzależnień oraz coaching personalny i life coaching.
czytaj więcej
Anna Jankowska

Anna Jankowska

Psycholog
Specjalista Terapii Uzależnień w procesie certyfikacji. Absolwentka studiów psychologicznych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jest w trakcie specjalistycznego szkolenia z zakresu terapii uzależnień realizowanego przez Instytut Psychologii Zdrowia. Ukończyła dodatkowe szkolenia w zakresie terapii uzależnień behawioralnych, terapii schematów, dialogu motywującego, interwencji kryzysowej, przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Wolny czas poświęca na fitness i kosmetologię.
czytaj więcej

Mariusz Drabarek

Psychoterapeuta
Specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia, trener umiejętności asertywnych osób uzależnionych, pedagog. Zajmuje się prowadzeniem wstępnych konsultacji diagnostycznych, prowadzi indywidualną psychoterapię uzależnień oraz zajęcia grupowe. Posiada wieloletnie doświadczenie w psychoterapii współuzależnienia, a także w prowadzeniu grup wsparcia dla osób uzależnionych i współuzależnionych.
czytaj więcej